Kobiety, dbajcie o swoje życie i zdrowie

dobre miejsce na wakacje, gdyńskie apartamenty Jeśli jesteś kobietą pamiętaj, ze jesteśmy narażone na wiele chorób związanych właśnie z naszą płcią. Nie zaniedbuj swojego zdrowia i raz w roku, odwiedź swojego lekarza ginekologa, aby zrobił ci badania cytologiczne. Rak szyjki macicy, to dla kobiet cichy zabójca. Zabija zupełnie jak czad. Nie musisz odczuwać żadnych dolegliwości, bo pojawiają się one, z reguły w ostatnim stadium choroby. Zwykle wtedy, kiedy jest już za późno na całkowite leczenie.

A przecież badanie, to tylko kilka minut. Lekarz ginekolog zbada również twoje piersi. Nie tłumacz się brakiem pieniędzy. Nie musisz przecież korzystać z gabinetów prywatnych. Zwłaszcza, ze masz to robić raz na rok, a kiedy lekarz uzna ze nic się nie dzieje, zaprosi cię na wizytę za 2 lata. W każdej przychodni rodzinnej, znajdziesz lekarza ginekologa, który w ramach NFZ przyjmie cię zupełnie bezpłatnie. Czy to tak wiele? Wystarczy kilka minut raz na kilkanaście miesięcy. Pomyśl, ze dzięki temu, możesz uratować swoje zdrowie, a nawet życie.

Na skróty

Polecane:

Nowa dieta, nowe życie Żadna dieta nie przyniesie spodziewanego efektu, jeśli nie będą jej towarzyszyć ćwiczenia i zdrowy styl życia. Nowa dieta, nowe życie
gilere dna 50 jaworzno zso jedlnia letnisko wartość względna i bezwzględna punkt ksero koszalin bizony zwierzęta

Porady

Zdrowe ćwiczenia
Ćwiczenia fizyczne pomagają utrzymać zdrowie i poprawiają samopoczucie.

Dietyc, odchudzanie i zdrowie Na naszej stronie znajdziesz wiele ciekawych informacji związanych ze zdrowiem i odchudzaniem. Dowiesz się jak bezpiecznie zrzucać kilogramy oraz jak żyć długo i szczęśliwie :)