Gabinety medycyny niekonwencjonalnej

Medycyna naturalna zawsze budziła wiele kontrowersji. Liczne gabinety kręgarzy i zielarzy są właściwie poza kontrolą jakichkolwiek organów. O ile część z nich odnosi, naprawdę duże sukcesy, o tyle zdarzają się niestety oszuści w tej branży. W każdej sytuacji, powinniśmy podchodzić do takich miejsc z rozsądkiem. Masaże jeszcze nikomu nie zaszkodziły i często polecane sa nawet przez profesjonalne środowisko lekarskie. Jednak liczne mikstury i ziołowe mieszanki, zrobiły już wielu ludziom krzywdę.

Zdarzają się bowiem samozwańczy cudotwórcy, którzy wmawiają swoim klientom, ze ich zioła, wyleczą najcięższe choroby. Namawiają ich również, by zaprzestały kuracji farmakologicznej, zapisanej przez lekarzy specjalistów. Taka sytuacja jest zawsze groźna dla osoby chorej. Czasami jednak, nawet najbliższe osoby nie maja wpływu na decyzje takich pacjentów. Powinniśmy się jednak wykazać dużą ostrożnością i czujnością, kiedy trafimy do tego rodzaju gabinetów. I zawsze konsultować wszystko z lekarzem.

Na skróty

Polecane:

Nowa dieta, nowe życie Żadna dieta nie przyniesie spodziewanego efektu, jeśli nie będą jej towarzyszyć ćwiczenia i zdrowy styl życia. Nowa dieta, nowe życie
gilere dna 50 jaworzno zso jedlnia letnisko wartość względna i bezwzględna punkt ksero koszalin bizony zwierzęta

Porady

Zdrowe ćwiczenia
Ćwiczenia fizyczne pomagają utrzymać zdrowie i poprawiają samopoczucie.

Dietyc, odchudzanie i zdrowie Na naszej stronie znajdziesz wiele ciekawych informacji związanych ze zdrowiem i odchudzaniem. Dowiesz się jak bezpiecznie zrzucać kilogramy oraz jak żyć długo i szczęśliwie :)