e-WUŚ – Elektroniczna weryfikacja Uprawnień Świadczeniobiorców

dobre miejsce na wakacje, gdyńskie apartamenty Usługi medyczne, dostępne sa w naszym kraju dla wszystkich, którzy posiadają ubezpieczenie. Do tej pory, aby zarejestrować się do lekarza, należało przedstawić dowód posiadania takiego ubezpieczenia. Od stycznia jednak, procedury uległy znacznemu uproszczeniu. Nie musimy już okazywać książeczki ubezpieczeniowej, która obowiązywała tylko tych, którzy ją posiadali z lat ubiegłych. Nie musimy przedstawiać druku RMUA, który każdy Pracodawca, musiał udostępniać pracownikom po comiesięcznym opłaceniu składki.

System, który wprowadzono do wszystkich placówek medycznych, opiera się na numerach PESEL każdego pacjenta. System jest centralny dlatego nie ma znaczenie rejonizacja, co jest szczególnie istotne, w razie wypadku poza miejscem zamieszkania. Wystarczy dowód osobisty i PESEL, ponieważ oprogramowanie e-WUŚ -Elektroniczna weryfikacja uprawnień świadczeniobiorców, jest połączone z systemami ZUS i Krus; jest aktualizowane każdego dnia. W razie błędów w systemie, można nadal przedstawić RMUA.

Na skróty

Polecane:

Nowa dieta, nowe życie Żadna dieta nie przyniesie spodziewanego efektu, jeśli nie będą jej towarzyszyć ćwiczenia i zdrowy styl życia. Nowa dieta, nowe życie
gilere dna 50 jaworzno zso jedlnia letnisko wartość względna i bezwzględna punkt ksero koszalin bizony zwierzęta

Porady

Zdrowe ćwiczenia
Ćwiczenia fizyczne pomagają utrzymać zdrowie i poprawiają samopoczucie.

Dietyc, odchudzanie i zdrowie Na naszej stronie znajdziesz wiele ciekawych informacji związanych ze zdrowiem i odchudzaniem. Dowiesz się jak bezpiecznie zrzucać kilogramy oraz jak żyć długo i szczęśliwie :)